Uncategorised


Radošā projektu nedēļa 2021. 4.diena “Humora diena”

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā no 15. līdz 19.martam norisinājās radošo projektu nedēļa. “Humora dienā” audzēkņiem bija jānoklausās kāds populārs, smaidu raisošs skaņdarbs, tā iespaidā jāizdomā un jāpieraksta paša izdomāts sižets. Un būtiski – pieraksts jāveic rokrakstā. Spilgtākie humora mirkļi no katra kursa – pievienotajā video.


Radošā projektu nedēļa 2021. 3.diena “Ritma diena”

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā no 15. līdz 19.martam norisinājās radošo projektu nedēļa. “Ritma dienā” audzēkņu uzdevums bija pēc parauga izpildīt pēc ritmu kādai latviešu tautas dziesmai. Izrādās, šķietami vieglais uzdevums nebija tik viegls. Iepazīsimies ar veiksmīgāko uzdevuma izpildi katrā kursā!


AKCMV Radošā projektu nedēļa 2021. 1.diena “Dabas diena”

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā no 15. līdz 19.martam norisinās radošo projektu nedēļa. Projektu nedēļas mērķis ir atslogot audzēkņus no nogurdinošajām tiešsaistes mācībām un rosināt praktiskās situācijās un uzdevumos pielietot gūtās zināšanas un prasmes. Radošo projektu izpildei nepieciešamas gan mūzikas teorijas, solfedžo, kompozīcijas, mūzikas literatūras, dejas, ritmikas, savas specialitātes mācību […]


AKCMV audzēknim panākumi konkursā

Priecājamies par mūsu skolas audzēkņiem un viņu pedagogu lieliskajiem panākumiem arī šajā attālināto mācību procesa laikā. Sveicam 6. Trompetes spēles klases audzēkni Paulu Jākobsonu ar iegūtu 1.vietu Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “WIND STARS 2021” Paldies skolotājam Aivaram Radziņam un koncertmeistarei Anželai Iļjinai par audzēkņa sagatavošanu panākumiem!


Sēru vēsts

„Atmiņas kā kvēlas ogles – Tavu darbu atspīdums Nāks no saules, vēja, zemes – Sirdīs nebeigs starot mums.” /Vēsma Kokle – Līviņa/ Izsakām visdziļāko līdzjūtību Jāņa Porieša tuviniekiem, viņu mūžībā aizvadot. Mūsu atmiņās bijušais Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas koledžas direktors paliks kā atsaucīgs kolēģis un talantīgs komponists. Lai gaišs un […]


Izmaiņas konkursa norisē

Pārcelts solo dziedāšanas konkursa “VIDZEMES CĪRULĪŠI” norises laiks! Video iesūtīšanas termiņš: 2021.gada 19.maijs Rezultātu paziņošana: 2021.gada 27.maijs Dalības maksa jāieskaita līdz 2021.gada 19.maijam.   Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit. Konkursa pieteikuma anketa atrodama šeit. 


AKCMV audzēkne piedalās Latvijas Televīzijas Erudīcijas spēlē skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks”

Priecājamies, ka mūsu skolas audzēkņi ir ne tikai talantīgi topošie jaunie skatuves mākslinieki, bet arī apliecina savu erudīciju, piedaloties dažādās ārpus stundu aktivitātēs. 2.kursa saksofona spēles audzēkne Evelīna Vīksne jau vairākkārt ir piedalījusies Latvijas Televīzijas Erudīcijas spēlē skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks”. Par savu pieredzi šī gada konkursā stāsta Evelīna: “Jau  […]


Aicinām uz tiešsaistes vecāku sapulci

Aicinām vidusskolas visu kursu audzēkņu vecākus uz tiešsaistes sapulci 09.02.2021. plkst. 18.00. Sapulces darba kārtība: 1. Saruna par attālināto mācību procesu – kā šobrīd jūtamies? 2. Informācija par jauno Stipendiju piešķiršanas nolikumu. 3. Aktuālie jautājumi. Saite uz sapulci nosūtīta visiem vecākiem e-pastos.