Uncategorised


Panākumi latviešu valodas valsts olimpiādē

Sveicam 2. kursa audzēkni Alisi Karlīnu Gāršu ar iegūto 3.vietu (Bronzas medaļu) Latviešu valodas valsts 46. olimpiādē 11. – 12.klašu grupā! Paldies skolotājai Guntai Bērziņai par audzēknes sagatavošanu panākumiem!


05.03. notika AKCMV 4.kursa Žetonvakars

5. martā Koncertzāles “Cēsis” Kinozālē AKCMV notika 4.kursa Žetonvakars “Garām slīdošie mirkļi.” Visi klātesošie kopīgi atraktīvā un interesantā veidā atskatījās uz piedzīvoto 4 gadu garumā. Vakaru svinīgu un krāšņu padarīja visu kursu audzēkņu priekšnesumi un apsveikumi.


Notika apvienotā kursu audzināšanas stunda

12.martā AKCMV audzēkņiem notika apvienotā visu kursu audzināšanas stunda, kurā viesojās Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieks Guntars Norbuts, lai runātu ar jauniešiem par drošību, tiesībām un pienākumiem.


Skolā ar koncertu viesojas AKCMV absolventes

11. martā skolā ar koncertu viesojās JVLMA studentes un AKCMV absolventes Elza Liepiņa (flauta) un Alise Gavare (klarnete). Kopā ar absolventēm uzstājās JVLMA studenti: Elza Heinsberga (flauta), Renāte Lodziņa (oboja), Raimonds Gulbis (fagots), Edgars Karpenskis-Allažs (fagots), Kārlis Matīss Lignickis (mežrags), Reinis Sprūde (mežrags). Koncerta programmā izskanēja C. F. E. Bach, […]


Trio Insolito uzstājas festivāla “deciBels” atklāšanas koncertā

No 9. līdz 14. martam Rīgā notiek 6. mūsdienu mūzikas festivāls “deciBels”, tas piedāvā stilistiski daudzveidīgu programmu ar latviešu un ārzemju muziķu piedalīšanos. Festivāla atklāšanas koncertā 9. martā JVLMA piedalījās Pirmā laikmetīgās kamermūzikas interpretu konkursa “Skat(!)logs” laureāti, viņu vidū arī mūsu skolas trio Insolito – Alise Siliņa/akordeons, Olīvija Lu/vijole un […]