Uncategorised


apple-blossoms-g2c6ce391b_1920

AKCMV audzēkņiem izcili panākumi Skolēnu skatuves runas video konkursa valsts kārtā

Lepojamies, ka mūsu skolas audzēkņi ir guvuši izcilus panākumus Skolēnu skatuves runas video konkursa 2.kārtā (valsta līmeņa kārtā). 1.kursa audzēkne Alīna Johansone ieguvusi Augstāko pakāpi un 3.kursa audzēknis Henrijs Kozlovskis ir ieguvis Augstāko pakāpi. Paldies skolotājai Dacei Eglītei un konsultantei Gunai Rukšānei par audzēkņu sagatavošanu panākumiem!


Podkāsts “Tēja ar Alfrēdu”

Beidzot esam to paveikuši! Ideja par podkāstu ir īstenota. 1. kursa audzēkņi Ulvis un Rēzija katru 2.nedēļu runās par aktuālām tēmām skolā, mūzikā un sadzīvē. 1.Epizode Hey! Šī epizode ir par mūsu skolu, tās iespējām, kā arī turpmākajiem epizodes pārsteigumiem. Dzirdēsiet diezgan daudz informācijas, kas noteikti noderēs un ir interesanta […]


AKCMV audzēkne saņem starptautiska fonda stipendiju

Sestdien, 21.maijā, AKCMV Klavierspēles audzēkne Melissa Takanbekova saņēma starptautiskā fonda “Vivat Future” balvu dalībai starptautiskās pianistu meistarklasēs. Pasākums notika Rīgā, Melngalvju namā. Tika apbalvoti fonda izvēlēti 43 talantīgi bērni no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Ukrainas. Sveicam Melissu ar iegūto balvu!


AKCMV ar lekciju jauniešiem viesojās Aizsardzības ministrijas pārstāvji

19.maijā AKCMV ar informatīvu lekciju viesojās Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece, kura informēja jauniešus par aizsardzības nozari, psiholoģiskās noturības svarīgumu mūsdienu informatīvajā laukā un iepazīstināja, kā rīkoties krīzes situācijās. Tāpat jauniešiem bija iespēja uzzināt, kā var kļūt par zemessargu un uzdot citus interesējošos jautājumus pārstāvim no Zemessardzes 27.kājnieku bataljona.


Notiks Koklētāju ansambļa koncerts

Aicinām apmeklēt mūsu skolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas koklētāju koncertu 28.maijā plkst. 19.30 Cēsu Sv. Jāņa Baznīcā. Koncerts norisinās Baznīcu nakts ietvaros. Ieeja par ziedojumiem.


AKCMV Pēdējā zvana svētki

12. maijā AKCMV norisinājās Pēdējā zvana svētki. Tradicionāli 4. kursam šos svētkus organizē 3.kurss. Visu kursu audzēkņi bija sagatavojuši radošus apsveikumus un priekšnesumus. Novēlam veiksmi un izturību 4. kursam kvalifikācijas eksāmenos!