Uncategorised


Populārās un džeza mūzikas nodaļa koncertē DACVĢ

18. oktobrī Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi un pedagogi viesojās Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, kur uzstājās ar Koncertlekciju “The Beatles”. Skolotāja Benita Zvīgule klātesošos iepazīstināja ar interesantiem faktiem no grupas biogrāfijas.  


Koncetlekcija “Antonio Vivaldi-340”

Ar itāļu komponistam, vijoļspēles virtuozam, pedagogam un priesterim Antonio Vivaldi veltītu koncertlekciju iesākas šī koncertlekciju sezona 25.oktobrī plkst. 17.30 koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē. Šajā koncertā visā savā spožumā atmirdzēs stīgu instrumentu nodaļas audzēkņi un pedagogi, spēlējot kā individuāli, tā orķestrī, kurus papildinās vokālās un pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņu priekšnesumi. Kā vainagojums izskanēs […]


AKCMV koklētājas piedalās koncertā Rīgā

14.oktobrī mūzikas vidusskolas koklētājas piedalījās kokļu mūzikas koncertā, kas veltīts Latvijas simtgadei “Stīgu vertikāle”. Koncerts norisinājās Rīgā, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.


Koncerts ‘’Latvijai 100’’ Cēsu Sv. Jāņa baznīcā

Godinot mūsu valsts simtgadi, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi un pedagogi sagatavojuši latviešu mūzikas programmu, kas skanēs svētdien, 21. oktobrī, plkst. 17.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā. Koncertā piedalīsies pedagogi Sandra Tamane, Lelde Krastiņa (ērģeles), Ilze Petrovska (čells), kā arī audzēkņi Elīza Apine, Jana Krastiņa (ērģeles), Agate Vigija Lošina (flauta), […]


AKCMV audzēknes saņem Teodora Reitera balvu

Sveicam 1.kursa audzēkni Alisi Karlīnu Gāršu – ar iegūto 1.vietu, 5.klavieru klases audzēkni Melissu Takanbekovu – ar iegūto 1.vietu un 4.kursa audzēkni Alisi Gavari – ar iegūto 1.vietu Visas Latvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu! Paldies skolotājiem  Ilzei Mazkalnei, Jānim Bērtiņam, koncertmeistarei Ievai Sarjai!


AKCMV kolektīvi viesojas Pērnavā

Laikā no 29.septembra līdz 1.oktobrim skolas pūtēju orķestris un kokļu ansamblis apmeklēja Pērnavu, kur piedalījās Starptautiskajās mūzikas dienās. Pasākuma ietvaros abi skolas kolektīvi sagatavoja koncertprogrammu, kuru izpildīja Pērnavas un Sindi Kultūras centros, kā arī viesojās vairākās Pērnavas skolās.