Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa


Radošuma pilns komandas darbs – tā ir Pūšaminstrumentu nodaļas ikdiena. Plecu pie pleca skolas pūtēju orķestrī un dažādos ansambļos kopā muzicē gan Mūzikas skolas, gan vidusskolas topošie mūziķi, kuri apgūst arī  pirmās diriģēšanas prasmes, gan pedagogi. Bez topošajiem klarnetistiem, flautistiem, trompetistiem, saksofonistiem un citiem pūtējiem nav iedomājami skolas kameransambļu sastāvi, kas tiek veidoti arvien no jauna, lai pilnveidotu audzēkņu spējas. Vairāki pēdējo gadu audzēkņi un absolventi ar panākumiem piedalījušies konkursos un spēlējuši prestižajā Latvijas Jauniešu pūtēju orķestra sastāvā.

1975.gadā skolā tika izveidota Sitaminstrumentu spēles klase. Gadu gaitā Sitaminstrumentu spēles klases audzēkņi ir neaizstājami skolas ansambļos un orķestros, daudzi no vidusskolas jaunajiem mūziķiem ir piedalījušies konkursos un guvuši jomas profesionāļu atzinību, bet vēl vairāk ir to, kuri sitaminstrumentu spēli apgūst fakultatīvi, lai papildinātu savas profesionālās prasmes un gūtu jaunas zināšanas izvēlētajā radošajā profesijā.

Pateicoties pedagogu iedvesmojošajam darbam, gandrīz katrā Vidzemes mūzikas skolā var satikt pūšaminstrumentu spēles pedagogus, kuri ir Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas absolventi.

Nodaļas pedagogi:

Aivars Radziņš

NODAĻAS VADĪTĀJS, PŪŠAMINSTRUMENTU SPĒLES SKOLOTĀJS

Sandis Bārdiņš

TROMBONA SPĒLES SKOLOTĀJS

Jānis Bērtiņš

KLARNETES SPĒLES SKOLOTĀJS

Krišjānis Bremšs

SITAMINSTRUMENTU SPĒLES SKOLOTĀJS

Elita Ezermale

FLAUTAS SPĒLES SKOLOTĀJA

Pauls Gendrikovs

FAGOTA SPĒLES SKOLOTĀJS

Jānis Jansons

SAKSOFONA SPĒLES SKOLOTĀJS

Tabita Marhela

FLAUTAS SPĒLES SKOLOTĀJA

Tālivaldis Narvils

FAGOTA SPĒLES SKOLOTĀJS

lasīt vairāk par skolotāju

Vigo Račevskis

SKOLAS DIREKTORS, SITAMINSTRUMENTU SPĒLES SKOLOTĀJS

Ināra Rubīna

FLAUTAS SPĒLES SKOLOTĀJA

lasīt vairāk par skolotāju

Jānis Špacs

SITAMINSTRUMENTU SPĒLES SKOLOTĀJS

 Zintis Žvarts

SAKSOFONA SPĒLES SKOLOTĀJS

lasīt vairāk par skolotāju