Guna Ezermale


Guna Ezermale

Mācību priekšmetu “Dejas teorija un vēsture”, “Cittautu deja”, “Vēsturiskā deja” skolotāja


Par skolotāju:
G.Ezermale: “Visa dzīve ir kā aizraujoša deja!
Dejoju kopš mazotnes, kad kopā ar brāli veidojām deju izrādes pie vinila plašu mūzikas un vecāki bija sajūsminātie skatītāji…
9 gadu vecumā iestājos Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, kuru sekmīgi pabeidzu un tiku uzņemta Latvijas Nacionālajā Operā. Baleta trupā nodejoju 10 skaistus gadus.
Tad studijas Latvijas Mūzikas akadēmijā horeogrāfijas nodaļas maģistratūrā un Latvijas Kultūras akadēmijas kultūras menedžmenta maģistratūrā. Studiju laikā veidojās padziļināta interese un izpratne par Ž.Dalkroza ritmiku un vēsturiskajām (balles) dejām.
Vēsturiskās dejas šobrīd ir mans sirdsdarbs deju grupās Ballare, Magnolia, Prebalge un ar šo jomu saistītos projektos pilīs, muižās gan Latvijā, gan ārpus tās. Arī teātros, tai skaitā ar Nacionālo teātri, iestudējot izrādi “Anna Kareņina”.
Kopš 1988.gada esmu bijusi skolotāja mūzikas skolās, studijās, deju grupās un kolektīvos. Šobrīd esmu Latvijas Mūzikas akadēmijas dejas pedagoģijas klases docente un no 2018.gada septembra arī skolotāja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas dejas nodaļā.
Līdzsvaru no darbīgās ikdienas gūstu klusuma meditācijā, pirts rituālā, dārza darbos un garās pastaigās dabā vai arī ilgās, nesteidzīgās, sirsnīgās sarunās.

Skolotājas vēlējums audzēkņiem:
“Audzēkņiem novēlu drosmi, dzīvesprieku un laimi darīt to, kas sirdij tuvs!” 

Saziņai:
e-pasts: guna.ezermale@gmail.com
Mob.tālr. +371 26443172