Sandra Bārtniece


Sandra Bārtniece

Mācību priekšmetu “Latviešu deja”, “Latviešu dejas notācija”, “Dejas kompozīcija”,
“Tautas tērpa valkāšanas vēsture” skolotāja


Par skolotāju:
Sandra Bārtniece ir horeogrāfe un tautas deju kolektīvu mākslinieciskā vadītāja, un šobrīd turpina papildināt savas zināšanas Liepājas Universitātē Kultūras vadības jomā. AKCMV ir dejas nodaļas programmas idejas autore un specializācijas priekšmetu pasniedzēja. Paralēli jau 20.gadus vada “Cēsu Kultūras un tūrisma centra” bērnu un jauniešu tdk “Randiņš”, “Mazais Randiņš”, “Randiņa studija”, un sdk “Dzirnas”, kolektīvi ir deju svētku laureāti.

S.Bārtniece ir horeogrāfe 2 dejām X Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, un XVI Deju svētku deju uzveduma “Māras zeme” virsvadītāju asistente.

Pasniedzēja ir saņēmusi LR Kultūras ministrijas Pateicību par “Augstvērtīgu darbu un izciliem panākumiem nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā un tautas deju kustības popularizēšanā bērnu un jauniešu vidū” , LR IZM Atzīnības rakstu – “Par radošu pieeju bērnu un jauniešu audzināšanā”, un Draudzīgā Aicinājuma fonda K.Ulmaņa medaļu nominācijā – Sabiedriskais darbinieks.

Sandras Bārtnieces veidotās deju horeogrāfijas ikgadēji tiek apbalvotas IZM VISC rīkotajā jaunrades deju konkursā “Mēs un deja”, kā arī LNKC jaunrades deju konkursā Valmierā. Skolotājas vadītie deju kolektīvi ir piedalījušies konkursos un festivālos ārpus Latvijas – Brazīlijā, Kanādā, Spānijā, Itālijā, Turcijā, Gruzijā, Bulgārijā un utt.

Skolotājas vēlējums audzēkņiem:
“Deja ir pārdzīvojums, atklāsme, kur mirklis ar mūžību vienuviet…” 

Saziņai:
e-pasts: sandrasaulite@yahoo.com