AKCMV pedagogi apbalvoti ar Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu


28. janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu pasniegšanas sarīkojums. Lepojamies, ka arī mūsu skolas pedagoģes ir apbalvojuma saņēmēju vidū.

Draudzīgā Aicinājuma fonds nominācijā “Sabiedrisks darbinieks” apbalvoja:

Kokles spēles skolotāju Ilzi Žvarti par radošu un nozīmīgu ieguldījumu jauno mūziķu audzināšanā un latviskās kultūras popularizēšanā;

Ērģeļspēles skolotāju Leldi Krastiņu par ilggadēju, radošu un nozīmīgu ieguldījumu jauno mūziķu audzināšanā un ērģeļspēles popularizēšanu Latvijā.

Nominācijā “Mediji” ar Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu ir apbalvota mūsu kolēģe, Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve, par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas Mūzikas izglītības iestāžu publiskā tēla veidošanā, asociācijas metodiski informatīvā izdevuma “Partita” veidošanā.

Savukārt mūsu skolas audzēkņi paspilgtināja balvu pasniegšanas ceremoniju ar muzikāliem priekšnesumiem.