AKCMV audzēkne piedalās Latvijas Televīzijas Erudīcijas spēlē skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks”


Priecājamies, ka mūsu skolas audzēkņi ir ne tikai talantīgi topošie jaunie skatuves mākslinieki, bet arī apliecina savu erudīciju, piedaloties dažādās ārpus stundu aktivitātēs. 2.kursa saksofona spēles audzēkne Evelīna Vīksne jau vairākkārt ir piedalījusies Latvijas Televīzijas Erudīcijas spēlē skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks”.

Par savu pieredzi šī gada konkursā stāsta Evelīna:
“Jau  trešo reizi piedalījos spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”, otro reizi pārstāvēju mūsu skolu. Pagājušais un šis gads ir bijis lielu pārmaiņu pilns, un mācības notiek attālināti. Uzzināju to, ka spēle notiek attālināti un gribēju izmēģināt to, kā ir spēlēt no mājas. Runājot par stresu, man personīgi stress bija tāds pats kā esot klātienē. Interesanti tas, ka sagatavošanās un spēles process ir tik pat garš kā studijā, un ir nepieciešama liela pacietība, lai sagaidītu spēles sākumu. Kā jau vienmēr, spēles vadītāju Toma un Kaspara joki ir palikuši nepārspējami, un viņi prot uzturēt priecīgu garu visas spēles un filmēšanas garumā. Iespējams, pieteikšos arī nākamgad!”

Kā Evelīnai būs veicies, redzēsim spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 19. marta raidījumā.