Podkāsts “Tēja ar Alfrēdu”


Beidzot esam to paveikuši!

Ideja par podkāstu ir īstenota. 1. kursa audzēkņi Ulvis un Rēzija katru 2.nedēļu runās par aktuālām tēmām skolā, mūzikā un sadzīvē.

Intro mūzikas autors Toms Mikāls.

1.Epizode

Hey! Šī epizode ir par mūsu skolu, tās iespējām, kā arī turpmākajiem epizodes pārsteigumiem. Dzirdēsiet diezgan daudz informācijas, kas noteikti noderēs un ir interesanta gan tiem, kas taisās nākt uz mūsu skolu, gan arī citiem klausītājiem! Šī ir mūsu pirmā pieredze, veidojot šādu vienkāršu sarunu audio formātā, bet, cerams, ka jums patiks un noteikti uzklausīsim arī jūsu idejas! Jauku klausīšanos!

Ierakstu var klausīties šeit.

 

2.Epizode

Hey! Ir klāt mūsu otrā epizode! Kā jau solījām, šajā epizodē mums ir arī viesi – 3 jaukas, izglītotas un jautras meitenes no 4. kursa (Laine, Laima un Selva). Šajā epizodē runāsim par meiteņu ceļu uz mūziku, par iegūto pieredzi, spilgtākajām atmiņām un, protams, par dzīvi mūsu skolā.

Jauku klausīšanos un gaidīsim kādu atsauksmi!

Ierakstu var klausīties šeit.