Aizvadīts Saksofonu mūzikas festivāls Vidzemes baznīcās
24. maijā, Vasarsvētku svētdienā, Vidzemē izskanēja īpašs muzikāls notikums – Saksofonu mūzikas festivāls, kas pulcēja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņus, absolventus un pedagogus. Festivāla koncerti norisinājās Raunas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Cēsu Svētā Jāņa luterāņu baznīcā, pulcējot plašu klausītāju loku un radot svinīgu Vasarsvētku noskaņu.Koncerta programmā skanēja daudzveidīga saksofonu […]
